Angielski codziennie

Umiejętność posługiwania się językiem angielskim to współczesne narzędzie sukcesu. Jest także gwarantem skutecznej komunikacji XXI wieku. W Przedszkolu Koziołki stawiamy na codzienny kontakt dzieci z językiem angielskim. Nauka odbywa się w okresie szczególnej wrażliwości językowej (0-6 lat) tak, aby dla dzieci angielski nie był językiem obcym. Dzięki temu jest on przyswajany w sposób naturalny.

Współpracujemy z najlepszą szkołą języka angielskiego w Polsce – Early Stage. Dwa razy w tygodniu w ramach programu zajęć dodatkowych rozwijających talenty, dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach z  lektorem ze szkoły Early Stage.
Lekcje są pełne ruchu, muzyki, rymu, rytmu. Materiały są bardzo wysokiej jakości, wesołe, kolorowe i dopracowane.
Rodzice raz na semestr otrzymują raport z postępami dziecka.
Współpraca ze szkołą Early Stage to gwarancja nauki języka angielskiego w sposób efektywny. Doskonale przygotowani lektorzy i oprawa metodyczna kursu sprawiają, że dzieci z ogromną radością i motywacją biorą udział w tych zajęciach.