ul. Piłsudskiego 28, 05-805 Kanie
Pn. - Pt.: 07.00 - 18.00
+48 515 275 420
kbrzeska@przedszkolekoziolki.pl
Znajdź nas na

Angielski codziennie

W roku szkolnym 2021/2022 realizujemy program powszechnej dwujęzyczności DoDoTOK.

Zasadniczym celem Programu jest codzienne, kontekstowe osłuchiwanie dzieci z językiem angielskim w okresie szczególnej wrażliwości językowej (0-6) tak, żeby angielski nigdy nie stał się dla nich językiem obcym. W ten sposób właśnie dziecko naturalnie – czyli na tych samych zasadach jak pierwszy – nabywa drugi język. Dwujęzyczność to cel, który rozumiemy zarówno indywidualnie – jako inwestycję tu i teraz w rozwój każdego dziecka, jak i społecznie – jako nowej jakości fundament dla polskiej gospodarki, ekonomii i polityki społecznej.

Współpracujemy także z najlepszą szkołą języka angielskiego w Polsce – Early Stage. Dwa razy w tygodniu dzieci uczestniczą w zajęciach z  lektorem ze szkoły Early Stage.
Lekcje są pełne ruchu, muzyki, rymu, rytmu. Materiały są bardzo wysokiej jakości, wesołe, kolorowe i dopracowane.
Rodzice raz na semestr otrzymują raport z postępami dziecka.
Współpraca ze szkołą Early Stage to gwarancja nauki języka angielskiego w sposób efektywny. Doskonale przygotowani lektorzy i oprawa metodyczna kursu sprawiają, że dzieci z ogromną radością i motywacją biorą udział w tych zajęciach.
Dzieci w naszym przedszkolu są otoczone angielskim przez cały dzień, we wszystkich przedszkolnych sytuacjach.
Dzieci reagują i komunikują swoje realne potrzeby po angielsku – mówią więcej, częściej i chętniej w języku obcym niż starsze dzieci uczone metodami tradycyjnymi.
Dzieci w naszym przedszkolu uczą się, jak komunikować się skutecznie w języku komunikacji globalnej XXI wieku – umiejętność posługiwania się językiem angielskim to kompetencja kluczowa – narzędzie mobilności i sukcesu.