ul. Piłsudskiego 28, 05-805 Kanie
Pn. - Pt.: 07.00 - 18.00
+48 515 275 420
kbrzeska@przedszkolekoziolki.pl
Znajdź nas na

Brwinów przedszkole – poznaj naszą placówkę

Posiadając wysokie kwalifikacje pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z małym dzieckiem, jesteśmy przekonani, że rozwój emocjonalny dziecka jest podstawą rozwoju wszystkich innych sfer. Właśnie dlatego stworzyliśmy nasze prywatne przedszkole Koziołki, w którym atmosfera ma przypominać ciepło rodzinne. Zapewniamy dzieciom poczucie bezpieczeństwa i przyjaźni, kształtujemy w nich chęć odnajdywania miłości na świecie oraz ufność. Ponadto, w trosce o dobro maluchów staramy się zachować równowagę między nauką a zabawą.
Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko było w miejscu, w którym:

Nie zastanawiaj się dłużej, zapisze je do przedszkola Brwinów!

Prywatne przedszkole w Brwinowie- profesjonalna kadra pedagogiczna

Brwinów przedszkole to przede wszystkim osoby z pasją i przekonaniem, że kochają to co robią. Wszyscy zapewnimy Państwa pociechom fachową opiekę a Państwu przekonanie, iż wybór naszej placówki był najlepszą decyzją! W naszym przedszkolu Koziołki, poprzez dobór właściwych metod wychowawczych i edukacyjnych, pomożemy Waszym dzieciom odkryć tajniki otaczającego je świata. Naszym priorytetem jest jak najlepsze przygotowanie dzieci do dalszej edukacji w szkole podstawowej. Jak wiadomo, szkoła stawia przed nimi nowe trudności i obowiązki, dlatego kompleksowo przygotujemy Państwa dzieci, zarówno pod kątem wychowawczym, jak i pedagogicznym w taki sposób, aby późniejsza adaptacja w szkole przebiegła jak najłagodniej.
Ważne! Środowisko, w którym przebywają nasi podopieczni jest dla nas najistotniejsze, dlatego też nasze niepubliczne przedszkole zostało zaprojektowane z myślą o nich, spełniając jednocześnie wszelkie standardy architektoniczne, sanitarne oraz przeciwpożarowe.

Brwinów przedszkole- spełniamy potrzeby każdego z podopiecznych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa ruch w tak młodym wieku, dlatego w naszym przedszkolu udostępniamy dzieciom duży, prywatny plac zabaw, wyposażony w nowoczesne i urozmaicone urządzenia, które stworzą bezpieczne warunki nie tylko do zabawy, ale także rozwoju i nauki. Co więcej? Brwinów przedszkole nie zapomina również o zróżnicowanych potrzebach każdego z naszych podopiecznych. Możecie być Państwo pewni, że Wasze dzieci będą mogły rozwijać swoje dotychczasowe pasje oraz odkrywać nowe talenty. Razem z nami poznają otaczający je świat. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby każde z dzieci czuło się bezpiecznie i z chęcią wracało do przedszkola każdego dnia! Zadowolona i uśmiechnięta pociecha to dowód dla Państwa, że u nas jest jej dobrze, a dla nas radość i uśmiech każdego dziecka to najlepsza nagroda za pracę.

Za co dzieci uwielbiają przedszkole Koziołki?

Brwinów przedszkole – dlaczego my?

Zastanawiacie się Państwo, dlaczego warto wybrać nasze przedszkole?

Efektywne nauczanie

Kreujemy nową jakość nauczania. Program przedszkola Koziołki jest ukierunkowany na wszechstronny rozwój dzieci, pogłębianie ich umiejętności i kształtowanie sprawności przyswajania wiedzy poprzez aktywne działanie. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze metody i koncepcje, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo

Jednym z naszych głównych priorytetów jest to, aby każde dziecko czuło się w przedszkolu bezpiecznie. Przedszkole wyposażone jest w kontrolę dostępu. Z  każdą grupą pracuje nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz pomoc nauczyciela. Dzieci otrzymują tyle uwagi, ile potrzebują.

Najlepsza opieka

Brwinów przedszkole tworzą osoby kreatywne, pełne pasji i optymizmu. To doświadczeni nauczyciele, którzy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej. Wszyscy nasi nauczyciele i pedagodzy posiadają wymagane przez MEN uprawnienia zawodowe oraz kwalifikacje do prowadzenia zajęć w języku angielskim.

Zdrowe żywienie

Prowadzimy własną zdrową i pyszną kuchnię. Przygotowujemy pełnowartościowe posiłki, dostosowane do potrzeb dzieci. Naszym priorytetem jest wysoka jakość posiłków, które mają być smaczne i zdrowe. Kreujemy prawidłowe nawyki żywieniowe wśród dzieci już od najmłodszych lat.

Dodatkowe zajęcia

Pragniemy wzbogacić ofertę podstawy programowej, dlatego oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych m.in. zajęcia muzyczne, zajęcia taneczne, gimnastyczne oraz plastyczne, wycieczki oraz wiele innych.

Prywatne przedszkole Brwinów – dlaczego warto?

Nasze przedszkole to miejsce, w którym dzieci doskonale się bawią i przyswajają podstawową wiedzę o świecie. Tworzymy warunki do rozwoju psychofizycznego, społecznego i emocjonalnego. Nasza wykwalifikowana kadra czuwa nad dobrym samopoczuciem podopiecznych i ciągle zaskakuje nowymi pomysłami na zajęciach. W przedszkolu Koziołki dzieci nigdy się nie nudzą! Każdy dzień jest dla nich pełną radości przygodą.
Chcesz zapisać swoje dziecko do naszej placówki i powierzyć je zaufanym osobom? Wybierz przedszkole Koziołki i zyskaj pewność, że w trakcie rozłąki jest ono szczęśliwe i ma zapewnioną kompleksową opiekę. Zapraszamy!