Nasza placówka

DOŚWIADCZENIE, PASJA, WSPÓŁPRACA

Koziołki powstały z pasji i troski o wysoki poziom edukacji przedszkolnej. Wysoka jakość edukacji to najlepsze co możemy dać naszym dzieciom. My postawiliśmy na doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę. Nasi opiekunowie i nauczyciele, to osoby, które w tym zawodzie nie znalazły się przez przypadek. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach, kursach i konferencjach stale podnoszą swoje kompetencje. Kameralne grupy, z których pracują, umożliwiają dokonanie wnikliwej diagnozy oraz indywidualną pracę z dziećmi. Taka organizacja pracy sprzyja też rozwijaniu talentów oraz wyrównywaniu różnic edukacyjnych. Na stałe współpracujemy z logopedą i psychologiem.

Istotnym aspektem naszej działalności jest stały, oparty na szczerości, zaufaniu i dyskrecji kontakt z rodzicami. Wierzymy, że dobra współpraca placówki z rodzicami jest kluczowa dla harmonijnego rozwoju dziecka.

BOGATA OFERTA PROGRAMOWA

Dzieci są w centrum naszej uwagi, dlatego w codziennej pracy dążymy do tego, aby stawały się coraz bardziej twórcze i otwarte. Chcemy aby były pewne swoich możliwości, czerpiące radość z odkrywania świata, empatyczne, odważne i pełne optymizmu.

Wszystkie nasze zajęcia mają konkretny cel dydaktyczny:

Bierzemy udział w lokalnych i ogólnopolskich konkursach, a nasi wychowankowie odnoszą w nich sukcesy.

DOGODNA LOKALIZACJA I WARUNKI LOKALOWE

Nasza placówka mieści się 400 m od stacji kolejki WKD Kanie oraz ok. 500 m od trasy Grodzisk – Warszawa. Pracujemy w nowoczesnym, specjalnie zaprojektowanym dla zapewnienia optymalnej opieki i edukacji dzieci budynku, z własnym zapleczem kuchennym i jadalnią.

Jesteśmy w niedalekiej odległości od następujących miejscowości: Pruszków, Brwinów, Podkowa Leśna, Milanówek, Nadarzyn.

Posiadamy Certyfikat “ZDROWO JEMY, ZDROWO ROŚNIEMY”

Prawidłowe nawyki żywieniowe, to prawidłowy rozwój dziecka, dlatego w naszym menu nie ma produktów wysoko przetworzonych. Nasza kuchnia to świeże, wysokiej jakości produkty spożywcze, świeże sezonowe owoce i warzywa. Bo zdrowie dzieci jest najważniejsze. Gotujemy we własnej kuchni, a nasza Kucharka to pasjonatka, która kocha karmić, zwłaszcza dzieci.

Nasze nauczycielki to osoby, które kochają pracę z dziećmi. Ukończyły studia pedagogiczne na najlepszych warszawskich uczelniach, takich jak UW i APS i stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi sprawia, że są w swojej pracy ekspertami, z łatwością dostrzegają talenty, którym pomagają się rozwijać, a czasem też trudności, którym starają się jak najszybciej zaradzić.

Nasza kadra do stały, zgrany zespół nauczycieli i specjalistów (psycholog, logopeda, terapeuta pedagogiczny).

Od września 2019 w ramach tutoringu przedszkolnego proponujemy program spersonalizowanej edukacji. Wspólnie z rodzicami pomożemy odkryć i rozwinąć talenty naszych podopiecznych.

Rodzicom, którzy mają wątpliwości, czy posłanie pociechy do przedszkola to dobre rozwiązanie, polecamy program adaptacyjny. Wspólne uczestnictwo w zajęciach oswoi dziecko z przestrzenią oraz koleżankami i kolegami i przygotuje do rozstania z rodzicem.

Niech czas spędzony w prywatnej placówce „Koziołki” będzie wypełniony radością.

Zapraszamy 🙂