ul. Piłsudskiego 28, 05-805 Kanie
Pn. - Pt.: 07.00 - 18.00
+48 515 275 420
kbrzeska@przedszkolekoziolki.pl
Znajdź nas na

Własna, zdrowa, pyszna kuchnia

Przedszkole dysponuje własnym zapleczem kuchennym oraz jadalnią. Wszystkie posiłki przygotowujemy na miejscu.

Oferujemy urozmaicone i nowoczesne menu, bogate w sezonowe produkty a także kasze, ryż i makarony. Bez względu na porę roku każde drugie śniadanie to obowiązkowa porcja owoców. Obiady i wytrawne podwieczorki zawierają warzywa gotowane na parze lub w formie sałatek i surówek. Stawiamy także na wyroby własne, jak pieczone wędliny, jogurty owocowe, ciasta. Szczegółowe menu podajemy na bieżąco w naszej przedszkolnej aplikacji.

Różnorodność, którą proponujemy sprzyja poznawaniu nowych smaków i kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych.

Szczególną wagę przywiązujemy do jakości produktów i sposobu podania, a także kultury spożywania posiłków.

Respektujemy zalecenia lekarzy i prośby rodziców dotyczące diet eliminacyjnych dla dzieci z nietolerancją pokarmową i  alergiami pokarmowymi.