ul. Piłsudskiego 28, 05-805 Kanie
Pn. - Pt.: 07.00 - 18.00
+48 515 275 420
kbrzeska@przedszkolekoziolki.pl
Znajdź nas na

Kadra przedszkola

W Niepublicznym Przedszkolu Koziołki pracują ludzie z pasją. Dla nas praca z dziećmi to odpowiedzialne zadanie, zmierzające do przygotowania dzieci do nauki w szkole. Wszyscy nauczyciele mają wyższe wykształcenie kierunkowe. Stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, tak by dysponować jak najszerszą wiedzą na temat wychowania i edukacji dzieci na etapie przedszkola.

Współpracuje z nami grono doświadczonych specjalistów: psycholog, logopeda, nauczyciel rytmiki oraz zajęć umuzykalniających, prowadzonych metodą Gordona. Ponadto nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor gimnastyki korekcyjnej, a także specjaliści terapii pedagogicznej oraz integracji sensorycznej.

Języków obcych uczymy we współpracy ze szkołą języka angielskiego Early Stage. Istnieje także możliwość prowadzenia zajęć z języka francuskiego, w którym specjalizuje się Atelier Językowe „La feuille” Ewy Hetmanek.

Matematyki z elementami programowania w naszym przedszkolu uczymy się na podstawie podręcznika „Programowanie dla najmłodszych” autorstwa Urszuli Wiejak.

Program przedszkola w zakresie edukacji matematycznej oraz logicznego myślenia wzbogaca nauka gry w szachy prowadzona przez Macieja Nurkiewicza – mistrza krajowego.