ul. Piłsudskiego 28, 05-805 Kanie
Pn. - Pt.: 07.00 - 18.00
+48 515 275 420
kbrzeska@przedszkolekoziolki.pl
Znajdź nas na

Kadra przedszkola

W Niepublicznym Przedszkolu Koziołki pracują ludzie z pasją, dla których praca z dziećmi to odpowiedzialne zadanie zmierzające do przygotowania dzieci do nauki w szkole. Wszyscy nauczyciele mają wyższe wykształcenie kierunkowe, stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, tak by dysponować jak najszerszą wiedzą na temat wychowania i edukacji dzieci na etapie przedszkola.

Na stale współpracuje z nami grono doświadczonych specjalistów: psycholog, logopeda, nauczyciel rytmiki oraz zajęć umuzykalniających prowadzonych metodą Gordona, nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor gimnastyki korekcyjnej, a także specjaliści terapii pedagogicznej oraz integracji sensorycznej.

Języków obcych uczymy we współpracy z Atelier Językowym „La feuille” Ewy Hetmanek (francuski) oraz szkołą języka angielskiego Early Stage, a  matematyki z elementami programowania w naszym przedszkolu uczymy się na podstawie podręcznika „Programowanie dla najmłodszych” autorstwa Urszuli Wiejak.

Program przedszkola w zakresie edukacji matematycznej oraz logicznego myślenia wzbogaca nauka gry w szachy prowadzona przez Macieja Nurkiewicza – mistrza krajowego.